Dlaczego warto nas wybrać

Nasza szkoła powstała z przekształcenia Gimnazjum Niepublicznego nr 7 im. Gustawa Herlinga - Grudzińskiego. Od wielu lat działamy w branży edukacyjnej. Dodatkowo prowadzimy również Liceum Niepubliczne o długiej tradycji. Zapewniamy rzetelnych nauczycieli i oferujemy ścieżkę edukacyjną od szkoły podstawowej do matury. W naszej placówce panuje, przyjazna domowa atmosfera.
Państwa dziecko świetnie odnajdzie się w kameralnej atmosferze.  Obecnie trwa nabór do klas VII i VIII. Szkoła Podstawowa to ważny czas pierwszych doświadczeń społecznych i edukacyjnych. Powodzenia i ewentualne porażki mogą rzutować później na całe życie. Jako rodzice dobrze pamiętamy nasze pierwsze sukcesy i to jaką były silną zachętą do działania. Dlatego też w naszej Szkole kładziemy duży nacisk na kreowanie sukcesu i budowanie wiary we własne możliwości uczniów. Uwaga ilość miejsc ograniczona.
Dzieci i młodzież rozwijają się w różnym tempie. Ważne jest by w każdym uczniu wzmocnić to co jest jego dobrą stroną. Przyjazna atmosfera, kameralne klasy - te elementy sprzyjają nauce i odnalezieniu swojej indywidualności. Jesteśmy przyjazną Szkołą. Zapraszamy dzieci i rodziców, dla których rzetelna nauka, sumienność, pracowitość i uczciwość są ważnymi cechami.
  • Inspiracja - pragniemy zachęcać uczniów do podążania drogą swoich pasji i rozwoju osobistego.
  • Nauczyciel - w naszej szkole jest przyjacielem, opiekunem i mentorem. Zachęca do rozwijania indywidualnych talentów, wzbudza motywację do nauki i jest sprawiedliwy.
  • Niewielkie klasy - pozwalają na indywidualizację procesu nauczania i podmiotowe podejście do każdego ucznia.
  • Autorski program wychowawczy - został wypracowany przez Dyrektor Bożenę Krysztoforską, wieloletniego pedagoga. Program zakłada humanistyczne podejście i wychowanie poprzez pozytywne doświadczenia. Ideą jest budowanie pewności siebie, pozytywne wzmocnienie dobrych cech, szanowanie indywidualności i podmiotowości uczniów.
  • Opinie - bez trudu najdziecie Państwo wiele opinii o naszych szkołach. Zapraszamy na strony naszych szkół i do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania.
Nasze szkoły:
www.gimnazjum-niepubliczne.pl