Dlaczego warto nas wybrać

Zapraszamy do szkoły z niezwykłą przyjazną atmosferą. Obecnie trwa nabór do klas VII i VIII. Szkoła Podstawowa to ważny czas pierwszych doświadczeń społecznych i edukacyjnych. Powodzenia i ewentualne porażki mogą rzutować później na całe życie. Jako rodzice dobrze pamiętamy nasze pierwsze sukcesy i to jaką były silną zachętą do działania. Dlatego też w naszej Szkole kładziemy duży nacisk na kreowanie sukcesu i budowanie wiary we własne możliwości uczniów.

Dzieci i młodzież rozwijają się w różnym tempie. Ważne jest by w każdym uczniu wzmocnić to co jest jego dobrą stroną.

Przyjazna atmosfera, kameralne klasy - te elementy sprzyjają nauce i odnalezieniu swojej indywidualności. Jesteśmy przyjazną Szkołą. Zapraszamy dzieci i rodziców, dla których rzetelna nauka, sumiennośc, pracowitość i uczciwość są ważnymi cechami.

Inspiracja - pragniemy zachęcać uczniów do podążania drogą swoich pasji, rozwoju osobistego oraz do odkrywania talentów.

Nauczyciele w naszej szkole zachęcają do rozwijania indywidualnych talentów, wzbudzają motywację do nauki.

Małe kilkunastoosobowe klasy pozwalają na indywidualizację procesu nauczania i podmiotowe podejście do każdego ucznia.